Bigadiç Evden Eve Nakliyat

Bigadiç Evden Eve Nakliyat

Taşınma işlemini omuzlarınızdan alan Karakoç Nakliyat, şehir içi ve şehir dışı olan tüm sevklerinizde en ideal hizmeti sizlere sunuyor. Bigadiç evden eve nakliyat işlemleriniz için firmamız ile irtibatta geçerek eşyalarınız ile ilgili olarak ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Sadece ve değil aynı zamanda iş yeri nakliye işlemlerinde de aynı titiz ve özverili çalışmayı yapan personeli sayesinde eşyalarınız en az sizin kadar önem vererek taşıma işlemini yaparlar.

Bigadiç Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evden eve nakliye işlemlerinde öncelikle firma ile irtibatta geçerek tarafımızdan gönderilecek olan ekspertiz sonrasında belirli bir fiyat sunulur. Yapılacak olan işlemler ve eşyanıza göre verilecek olan fiyatlandırma sonrasında eşyalarınız sizin adınıza paketlenerek yeni adresinize sevk edilir. Yeni adresinizde tüm kurulumlar ve montaj işlemleri gerçekleştirilerek yeni evinize eşyalarınızın sevki sağlanır. Eşyalarınız özel çelik kasa kapalı kamyonlar ile gönderilerek olumsuz hava şartlarından ya da tozdan etkilenmesinin de önüne geçilir. Düzenli olarak yapılan paketleme işlemleri sonrasında binanızın uygunluğuna göre asansörlü taşıma hizmeti de sunulur. Böylece daha güvenli ve daha hızlı bir taşınma sağlanır.

Ofis Taşımacılık Hizmeti

Ofis taşımacılık hizmeti oldukça önemli olup en küçük bir evrak kaybı işiniz için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan personel ile çalışılması son derece önemlidir. Firmamız ofis taşımacılık hizmeti için konusunda uzman olan personel ile hizmet vererek sizlere en ideal taşınma imkânını sunuyor. Ofis eşyalarınızın numaralandırılarak kolilere konması aynı numara düzeni içinde yerleştirilme işlemi yapılır. Böylelikle eski ve yeni ofisiniz arasında yer ve zaman farklılığı hissetmenizin önüne geçilir. Sadece evrak ve çeşitli dosyaların değil aynı zamanda mobilya ve cihazların taşınması konusunda da titizlik ile çalışan personel özel kutulara özel ambalajlama işlemini yaparak taşınma işlemini yapar. Böylece cihazlarınızın ya da mobilyanızın çizilmesi ya da hasar görmesi de engellenir. Dosya ve evraklarınızda olduğu gibi mobilya ve cihazlarınızda aynı şekilde yerlerine özel içinde montaj ve kurulumu yapılarak teslim ediliyor. Ofis taşımacılığı hizmeti içinde firmamız ile irtibatta geçerek ekspertiz hizmetini isteyebilirsiniz.