İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi evden eve nakliyat firması olarak bizler, müşterilerimizin taşınma gibi en zor günlerinde yanlarında olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu zorluğu paylaşırken de her türlü desteği elimizden geldiğince vermekte, bunu yaparken de sadece sizlerin memnuniyetini düşünüyoruz. Yer ve zaman nasıl olursa olsun kalitemizden asla ödün vermeyiz. Bunun için de tüm çalışmalarımızda her türlü tedbiri alıyoruz.

İvrindi Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Çalışır?

İvrindi nakliyat şirketi, taşınmak isteyen kişilerin talebi üzerine firmamız yetkililerini evlerine çağırarak gerek eşyalar, gerekse ev ve konum olarak analizlerinin yapılmasını sağlarlar. Ekspertiz yapılmasının ardından bina yüksekliği, oda sayıları, paketleme yapılacak eşyaların belirlenmesi ve gerekli araç ile personel ve ekipman temini sağlanır. Böylece işlemlerin ilk basamağı tamamlanmış olur. Taşınma günü için verilen randevu ile işlemlerin ikinci kısmı için hazırlıklar tamamlanır. Bunun için eşyaların güvence altına alınması son derece önemlidir. Karşılıklı imzalanacak sözleşme ile kişilerin eşyalarının da güvencesi sağlanmış olur.

Eşyaların paketlenmesi sırasında beyaz eşyaların çizilmemesi ya da herhangi bir kırılma, çökme gibi işlemlere maruz kalmaması açısından yeni cins havalı naylon, kağıt ya da streçleme işlemleri de itina ile yapılır. Araçlara yerleştirilen eşyalar, sağlam ve güvenilir bir şekilde yeni eve teslim edilir.

Beyaz eşyaların tesisatlarından sökülüp takılması işlemleri de tamamı ile şirketimize aittir. Böylece her türlü kolaylık kişiler için sağlanmış olur.

İvrindi Nakliye Firması Tarafından Yapılan Sigortalama İşlemi Nedir?

İvrindi Evden Eve Nakliyat

İvrindi Evden Eve Nakliyat

Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından eşyaların taşınma sırasında güvence altına alınması için 50.000 TL’ye kadar yapılan anlaşmadır. Şehirlerarası eşya taşımalarda yapılmaktadır.

Eşyaların taşınma sırasında herhangi bir zarara uğraması sonucu sigorta şirketi tarafından gönderilen firma yetkilisi, tutanak ile verilen zararı tespit eder. Onaylanmasının ardından zarar karşılığı TL olarak kişinin hesabına bankaya yatırılır.

İvrindi nakliyat olarak gerek şehir içinde gerekse şehirlerarası taşımacılık da büyük ya da küçük nakliye araçlarımız ile konforlu bir şekilde eşyalarınızın nakil işlemlerini yaptırmaktayız. Araçlarımızda gerekli her türlü ekipman ve yeterli konfor bulunmaktadır. Bu sayede verilebilecek zararı en düşük seviyeye veya yok denecek kadar aza indirmiş oluyoruz.