Balıkesir Karakoç Evden Eve Nakliyat Firması
Ambalaj ve Paketleme

Ambalaj ve Paketleme

Balıkesir evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın yeni evinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını istiyorsanız profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma işlemi sırasında zarar görmemesi adına tüm süreci yönetebileceğimiz ek hizmetlerimizle yanınızdayız.  Balıkesir ambalaj ve paketleme hizmeti ile eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz. Kaliteli paketleme çözümlerimiz sayesinde eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Balıkesir Karakoç Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde paketleme hizmetlerimizi en kaliteli malzemelerle sunuyoruz. Eşyalarınızın yapısına ve türüne uygun malzemeler seçerek taşıma, yükleme, yerleştirme gibi tüm süreçlerde zarar görmesini engelliyoruz. Ev taşıma sürecinde eşyalarınızın zarar görmemesi ve paketleme ile vakit kaybetmemek adına ambalaj ve paketleme hizmetimize başvurabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme Nasıl Yapılır?

Ambalaj ve paketleme işlemi yaparken en önemli aşama eşyalara göre malzeme seçimidir. Ekiplerimiz eşyalarınızın durumuna göre yenilikçi paketleme çözümleri sunuyor. Eşyalarınızın türüne göre birincil paketleme ve ikincil paketleme hizmetleri sunuyoruz.

Ambalaj ve paketleme hizmetlerinde eşyalarınızın taşınma sürecini de işimizin bir parçası olarak görüyoruz. Bir nakliye sürecinde eşyalarınızın yüklenmesi, araçta  konumlandırılması gibi her adıma deneyimli kadromuzla çalıştığımız için eşyalarınızın zarar görme riskini en aza indiriyoruz.

Eşyalarınız öncelikle uygun malzemelerle sarılıyor ve daha sonra paketleme ve kolileme işlemleri yapılıyor. Büyük  eşyaların ambalaj ve paketleme işlemi parçalara ayrılarak yapılıyor.  Profesyonel ambalaj ve paketleme hizmeti için bize ulaşabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme Fiyatları

Ambalaj ve paketleme fiyatları eşyalarınızın büyüklüğü, eşyalarınızın sayısı, kullanılan malzemenin miktarı ve kullanılan malzeme türüne göre değişmektedir. Bu yüzden keşif hizmeti öncesinde ambalaj ve paketleme hizmeti de almak istediğinizi belirtirseniz bu konuda da çalışma yaparak eksper görevlimiz tarafından sizlere bir fiyat teklifi oluşturulabilir.

Kurumsal ambalaj ve paketleme hizmetlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ekiplerimizin deneyimi, kullandığımız ekipmanlar ve kaliteli paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı zarar görmeden yeni adresinize ulaştırıyoruz. Paketleme ve ambalaj hizmeti konusunda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimizi nakliye hizmeti öncesinde adresinize yollayarak paketleme ve ambalaj işlemlerini uzun bir zaman diliminde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İletişim

  • Yıldırım mahallesi 26008 sokak no 10/g Balıkesir/ Karesi
  • 0266 249 95 85 - 0538 561 97 20
  • 0533 366 79 76
  • info@karakocnakliyat.com.tr
Copyright 2020 © Karakoç Evden Eve Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.