Balıkesir Karakoç Evden Eve Nakliyat Firması
Mağaza Eşya Nakliyat

Mağaza taşımacılığı her zaman profesyonel ve titiz hareket edilmesi gereken bir hizmettir.  Özellikle mağazanın hizmet türüne ve sektörüne göre hizmetler özel olarak değişebilir. Gıda, elbise ya da elektronik ürünler her zaman özel planlama gerektiren süreçler oluyor. Mağazalar gerek daha işlek noktadaki bir dükkan gerekse de daha uygun kira bedelleri için taşınabilirler.

Bizler profesyonel ekibimizle 10 yılın üzerinde sektör deneyimiyle mağaza taşıma hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz taşıma işlemlerinde her detayı en ince ayrıntısına kadar planlıyor.  Mağazanın büyüklüğü ve ürün grubunun türüne göre son model araçlarımız ve en son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim kanallarımız üzerinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Mağaza Taşımacılığı

Balıkesir mağaza taşımacılığı hizmetlerimizde ilk olarak mağazanızın faaliyet gösterdiği iş koluna göre bir taşıma yöntemi ve planı yapıyoruz.  Kırılabilecek ya da bozulabilecek bir ürünü taşıyorsak paketleme ve araç türü seçimi de ona göre belirleniyor. Kıyafet mağazalarına ait eşyalarda kırışıklık ve karışıklık oluşmaması adına askılı tekstil taşıma sistemi olan araçlarımızı kullanıyoruz.

Tekstil mağazalarını taşırken kıyafetlerin zarar görmesine engel olmak adına naylon ambalajlar kullanıyoruz. Balıkesir mağaza taşıma hizmetlerimizde her zaman profesyonel bir bakış açısıyla çalışıyoruz. Taşınma işlemlerinizde iş kaybınızın olmayacağı gün ve saatleri taşıma günü olarak seçebiliyoruz. Mesai saatleri dışındaki günde taşıma işlemi profesyonel bir şekilde ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Balıkesir Mağaza Taşımacılığı Fiyatları

Balıkesir mağaza taşımacılığı fiyatları konusunda bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için hemen bir eksper görevlisi yolluyoruz ve gerekli fizibilite çalışmaları yapıyoruz. Böylece size özel bir fiyat teklifi sunuyoruz. Mağaza taşımacılığı hizmetlerinde eşyaların yeni adresteki tüm yerleri önceden belirlenir ve taşıma işlemleri ilaç gruplarına göre yapılıyor.

Balıkesir mağaza taşıma fiyatları size özel olarak belirlenir. Bu fiyatları belirlerken eşyanın türü, kullanılacak paketleme yöntemi,  paketleme malzemeleri, mağazanın taşınacağı yeni adres, alınacak ek hizmetler gibi birçok unsur devreye giriyor. Profesyonel bir ekiple mağaza taşımacılığı hizmeti gerçekleştirdiğimiz için eşyalarınızın zarar görmemesi adına her noktaya dikkat ediyoruz.

İletişim

  • Yıldırım mahallesi 26008 sokak no 10/g Balıkesir/ Karesi
  • 0266 249 95 85 - 0538 561 97 20
  • 0533 366 79 76
  • info@karakocnakliyat.com.tr
Copyright 2020 © Karakoç Evden Eve Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.