Balıkesir Karakoç Evden Eve Nakliyat Firması
Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı profesyonellik ve özel bir deneyim gerektiren bir taşıma süreci olmaktadır.  Bankaların çeşitli durumlara bağlı olarak şubelerinin değişmesi yaygın bir durumdur. Bankaların taşınması süreci hem banka görevlileri hem de taşıma işini yapan personeller için büyük sorumluluk gerektirir.  Bu yüzden tüm nakliye süreci titizlikle planlanmalı ve profesyonel bir şekilde yürütülmelidir.

Deneyimli ekibimizle birlikte banka taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Uzun yılların verdiği deneyim ve tüm işlerimizde aldığımız sorumluluk bilinci son teknoloji alt yapımızla birleştiği için banka taşıma işlemlerinize etkili çözümler sunabiliriz.  Şubenizi belirttiğiniz adresten yeni adresine en kısa süre içinde planlayarak taşıyabiliriz.  Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Balıkesir Banka Taşımacılığı

Balıkesir banka taşımacılığı hizmeti alacaksanız ilk olarak bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Banka ofisini inceleyen eksper görevlilerimiz detaylı bir etüt çalışması yapıyor. Bu süreçte taşınacak eşyaların miktarı ve ağırlıkları belirleniyor. Daha sonra da banka şubesine özel bir taşıma programı oluşturuyoruz.

Banka şubesinin yeni adresindeki yerlerini de önceden belirliyoruz. Balıkesir banka taşıma hizmeti sırasında eşyaların zarar görmemesi adına özel ambalajlama işlemleri yapılıyor. Elektronik eşyaları ayrı ayrı titiz bir şekilde paketleniyor. Montaj ve demontaj işlemleri özel firma personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Taşıma işleminde eşyaların bir zarar görmemesi adına sigortalama işlemi yapılıyor. Eşyaların paketlenmesi, araca yüklenmesi, araçtan indirilerek yerleştirilmesi gibi tüm süreçlerde maksimum güvenlik sağlıyoruz.

Balıkesir Banka Taşımacılığı Fiyatları

Balıkesir banka taşımacılığı fiyatları için öncelikle eksper görevlimizin banka şubesini ziyaret ederek bir keşif yapması gerekiyor. Banka taşıma işlemleri biraz profesyonellik gerektiren ve özel planlanması gereken işlemler olduğu için net fiyat verebilmek adına bir inceleme yapmamız gerekiyor.  İnceleme sonrasında sizlere banka taşıma fiyatı konusunda bilgi verebiliriz.

10 yılı aşkın tecrübemizle Balıkesir sigortalı banka taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Taşıma işlemi sırasında banka şubesinde bulunan tüm eşyalar sigortalanıyor. Böylece eşyaların bir zarar görmesi durumunda banka garanti altına alınıyor.  Banka taşımada fiyatlar ofisin boyutu, eşya sayısı, eşyaların taşınacağı yeni adresin uzaklığı gibi unsurlara göre belirleniyor.  Banka şubesinin alacağı ek hizmetler de fiyatlarda değişiklik oluşturabiliyor.

İletişim

  • Yıldırım mahallesi 26008 sokak no 10/g Balıkesir/ Karesi
  • 0266 249 95 85 - 0538 561 97 20
  • 0533 366 79 76
  • info@karakocnakliyat.com.tr
Copyright 2020 © Karakoç Evden Eve Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.