Balıkesir Karakoç Evden Eve Nakliyat Firması
Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Evinizi taşırken eşyalarınızın merdivenlerden inerken zarar görmesini istemiyor musunuz?  O halde Balıkesir asansörlü nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Karakoç Nakliyat olarak donanımlı ekipmanlarımızla eşyalarınızı  eski adresinizden alarak zarar görmeden yeni adresinize ulaştırıyoruz.

Balıkesir asansörlü taşımacılık hizmetleri için öncelikle inceleme yapmamız gerekiyor. Alım yapılacak adres ve teslim adresinde asansörü kurabilmek için uygun bir alan olması ve yeterli yükseklik olması gerekiyor.  Bunun için bize detaylı bilgi verirseniz asansörlü nakliyat hizmetlerimizle eşyalarınızı zarar görmeden taşıyabiliriz.

Balıkesir evden eve nakliyat hizmetinde asansör teknolojisini kullanan sayılı firma arasında yer alıyoruz. Bu hizmet sayesinde taşımacılık hizmeti çok daha kısa sürüyor ve eşyalarınızın zarar görme olasılığı da ortadan kalkıyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

BalıkesirAsansörlü Evden Eve Nakliyat

Balıkesir asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizi deneyimli kadromuzla yürütüyoruz. Ekibimizde paketleme, taşıma ve montaj işlemleri konusunda uzman ekip üyeleri görev yapmaktadır. 2009 yılından gelen deneyimimiz asansör teknolojisiyle birleşerek nakliye hizmetlerine yeni bir soluk getiriyoruz.

Balıkesir Karakoç  Nakliyatolarak eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Asansörlü nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın gördüğü zararlar anlaşmalı sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Böylece tüm endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Asansörlü ev taşıma hizmetleri için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Müsait olduğunuz tarihte eşyalarınızı asansör teknolojisi sayesinde kısa süre içinde yüklüyor ve yeni adresinizde yerleştiriyoruz.  Asansörlü eşya taşıma işlemleri randevusu için Whatsapp numaramız üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Randevu için bizi aradığınızda eksper görevlimizi keşif hizmeti için evinize yolluyoruz. Yapılan eşya listesi ve taşıma bilgileri ile birlikte asansörlü taşıma işlemine uygunluk kontrolü yapılıyor. Daha sonra sizlere Balıkesir asansörlü nakliyat fiyatları adına bir teklif hazırlıyoruz.

Balıkesir asansörlü ev taşıma fiyatları eşyaların kaçıncı kattan alınarak kaçıncı kata teslim edileceğine göre değişmektedir. Ayrıca eşya listeniz, alınacak paketleme gibi ek hizmetler, nakliyenin yapılacağı mesafe gibi unsurlara göre fiyatlar değişmektedir.

Karakoç Nakliyat olarak Balıkesir asansörlü taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Asansör teknolojisi sayesinde yeni adresinize zamandan tasarruf ederek geçebilirsiniz.  Hem şehir içi hem de şehirler arası asansörlü nakliyat hizmetleri veriyoruz.

İletişim

  • Yıldırım mahallesi 26008 sokak no 10/g Balıkesir/ Karesi
  • 0266 249 95 85 - 0538 561 97 20
  • 0533 366 79 76
  • info@karakocnakliyat.com.tr
Copyright 2020 © Karakoç Evden Eve Nakliyat - Tüm Hakları Saklıdır.