Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Dursunbey Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye hizmeti oldukça önemli bir iş olup konusunda uzman olup profesyonel çözümler sunan personel ile gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliye hizmetinde uzman personelimiz size en iyi hizmeti hızlı bir şekilde sunuyor. Dursunbey evden eve nakliyat ile ilgili olarak Karakoçlar Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek anıdan ekspertiz hizmetimizden faydalanmanız mümkün.

Evden Eve Nakliye de Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliye firması olarak sizlere en ideal ve en iyi hizmeti sunabilmek adına ekspertiz hizmetini veriyoruz. Taşınma işlerinizde ev ya da iş yeri gibi alanlarınızda bulunan eşya yoğunluğu, bina katı, asansör durumu, merdiven aralıkları, asansörlü taşımacılığa uygun alanının olup olmamsı ve daha birçok detay konusunda fikir alarak size en uygun olan fiyatı sunar. Fiyatlandırma konusunda bilgi alabileceğiniz ekspertiz elemanı konusunda uzman olup sunulabilecek olan hizmetler hakkında da sizlere bilgi verir. Böylece taşınma işleminizde personellimiz tarafından gerçekleştirilecek olan hizmeti ve diğer tüm detayları kendisinden öğrenme şansınız bulunuyor.

Evden Eve Nakliye de Uygulanan Hizmetler

Evden eve nakliyatta firmamıza ulaşmanız durumunda iş ya da ev taşımacılığınız için taşınacak olan eşyanın, semtin, aktın ve buna benzer detayların incelenmesi amacı ile ekspertiz yönlendirilir. Ekspertizin vereceği hizmet sonrasından anlaşıma sağladığı takdirde ev ya da iş yerinizdeki eşyalar birinci sınıf işçilik ile toplanarak özel olarak her biri paketlenir. Her bir kutunun numaralandırılması ile yerleşim işlemi de aynı titizlik ile yapılmış olur.  Sadece eşyaların değil çeşitli cihaz ve mobilyalarında da özen ile paketlenmesi, ambalajlanması ya da söküm işlemlerinin yapılması sağlanır. Yeni yerleşim yerinde bu mobilyalar ve cihazların kurulum ve montaj işlemleri de hayatta geçirilir. Böylece size sadece yeni evinize alışmak düşür. Bunun dışında tüm taşınma yükünüzü firmamız sırtlanarak gerekli tüm çözüm önerilerini de sizlere sunar. Şehir içi ya da dışı taşınma işlemi fark etmeksizin kapalı çelik kasa araçlar ile sevk işlemi sağlanarak eşyalarınızın olası düşme ve devrilmelerden, kötü hava koşuları ya da tozdan etkilenmesinin de önüne geçilir.