Parça Eşya Taşımacılık

Parsiyel eşya taşımacılığı diğer bir adı ile parça eşya taşımacılık alanı içerisinde sizlere Karakoç Nakliyat olarak kusursuzca tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası profesyonel eleman kadromuz ve son model taşımacılık araçlarımız ile kusursuz olarak hizmet vermekteyiz.

Parça ev, ofis eşya taşımacılığı günümüz koşullarında oldukça rağbet gören bir hizmet türüdür. Müşterilerimizin sıklıkla tercih etmiş olduğu bu hizmet alanı içerisinde müşterilerimizin ekonomik boyutlar ile hizmet alabilmesi için güzergah yönümüzde olan eşyaların yanına katılarak hesaplı bir biçimde taşımacılığını sağlamaktayız. Bu sayede ekonomik olarak eşyalarınız taşınabiliyor.

Taşımacılık hizmeti öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz sayesinde hiçbir sorun aksilik oluşmadan Türkiye il sınırları içerisinde her istediğiniz adrese kolaylıkla taşımacılığını sağlamaktayız.

Parça eşya taşımacılık

hizmetinin asıl avantajlarından bahsetmek gerekirse eşyalarınız araca ilk olarak eşyalarınızı en son aracımıza yüklerken, en son indirilecek müşterimizin eşyalarını ilk önce aracımıza yüklüyoruz. Ayrıca eşyaların taşınması öncesinde yaptığımız detaylı ekspertiz çalışması sayesinde, müşterilerimizin eşyaların herhangi bir karışıklığın meydana gelmemesini sağlayarak hem çok daha ekonomik hem de çok daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık

Diğer nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi her bir eşyanızın niteliğine uygun olan paketleme ürünüyle ambalajlamalarını dikkatlice gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede eşyalarınızın dış etkenlere karşı en iyi şekilde korunmasını sağlıyoruz.

Parça eşyalarınızın taşımacılığında artık çok yüksek maliyetlerde çıkan taşıma fiyatlarından kurtulmanız için tasarlamış olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet ile bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyası vb. türdeki eşyaların taşımacılığında oldukça rahatlık ile taşıyabileceğimiz gibi teknolojik ekipmanlar ve birinci sınıf kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri ile kusursuzca nakliyesini yapmaktayız.

Şehirler arası evden eve nakliyat’ ta nakliyat firması seçerken çok dikkatli olmalısınız. anlaştınız bir firma varsa bile bu firma hakkında detaylı incemeler yapın ve referanslarını mutlaka arayın firmadan gelecek araç plakasını ve sigorta poliçesini mutlaka isteyin anlaşmış oldunuz firma sigorta yapmıyorsa siz kendiniz mutlaka eşya yola çıkmadan eşya sigortası yaptırın.

Türkiye’ her yerine bir gün sonra eşya teslimi yapılmaktadır.